Tedavilerimiz

Nöral Terapi

Nöral terapi kronik ağrıda, kronik yorgunluk, fibromiyalji, bel ve boyun fıtıkları, migren, vertigo, huzursuz bacak gibi rahatsızlıklarda kullanılan doğal bir tedavi yöntemidir.

detaylı bilgi

Scalp Akupunktur

YNSA Scalp  akupunktur yeni geliştirilmiş bir mikrosistem akupunktur uygulamasıdır. Kafa derisinde özel noktalara, steril tek kullanımlık iğnelerle yapılan bir tedavi yöntemidir.

Detaylı Bilgi

Uygulamalı Kinezyoloji

Uygulamalı Kinesiyoloji (AK) manuel kas testi ve diğer standart yöntemlerle sağlığın yapısal, biyokimyasal ve emosyonel yönlerini değerlendiren entegre bir tanı ve tedavi sistemidir.

Detaylı bilgi

Manuel Terapi

Herhangi bir cihaz veya makine kullanılmadan sadece elle yapılan tedavidir.

Detaylı Bilgi

Nogier Kulak Akupunktur

Kulak derisinde bazı noktalar uyarılarak vücutta çeşitli yanıtlar oluşturulurulmasıyla yapılan bir tedavidir.

Detaylı bilgi

Visseral Manuel Terapi

İç organların ciltte yansıma bölgelerini değerlendirerek hastalık tanısı koyma ve tedavi etme yöntemidir.

Detaylı Bilgi

Ortopedik Manuel Terapi

Kemiksel deformiteleri düzeltmeyi amaçlayan ve egzersizle birleştirildiğinde etkisi yüksek bir tedavi konseptidir.

Detaylı bilgi

Tetik Nokta Enjeksiyonları

İğne ile tetik noktanın içine girilerek ilaç veya serum fizyolojik uygulanmasıyla yapılan tedavidir.

Detaylı Bilgi

Kuru İğne Tedavisi

Farklı uzunluklardaki çok ince iğnelerin spazm olan kaslara batırılarak spazmın çözülmesini hedefleyen bir tedavi yöntemidir.

Detaylı bilgi

Amacımız size sağlıklı bir yaşam fırsatı sunabilmek…

Tedavilerimiz sizin memnuniyetinizi esas alır…

Bademciklerimiz iltihaplandığında, dişimiz çürüdüğünde, diş tedavisi olduğumuzda ya da sezaryen gibi bir ameliyat sonrası o bölgedeki iletişim ağı etkilenir. Yaşam boyu kalıcı olabilen bio-elektriksel hasarlar oluşabilir. Bozucu alan denilen bu bölgelerin cildine yapılan tedavilerimiz ile iletişimdeki bozukluk düzeltilmektedir.

Hemen Randevu Alın

Aşağıdaki formu doldurun, hemen dönüş yapalım.

  Ağrılarınız Kaderiniz Değildir.

  Bize ulaşın, ağrısız hayatınızın tadına varın…

  Sizden Gelenler

  Hizmetlerimizden memnun kalan danışanlarımızın görüşleri…

  Kayınvalidemi şiddetli diz ağrısı sebebiyle Ferhat hocaya muayeneye getirdim. Çekilen mr neticesinde dizlerde ödemler oluştuğunu öğrendik. Nöral terapi ile tedavi tavsiye etti Ferhat Hoca. Bu tedaviyi internetten araştırdığımda bir cok ağrıya iyi geldiğini tespit edilen bir yan etkisi olmadığını okudum. 3 seans tedavi için sureci başlattık, daha ilk seansta etkisini gördük. Benzer şikayetleri olan kişilere tavsiye ederim. Mutlaka bi gelip görüşsünler.

  Ersin Ç.

  Senelerdir siyatik ağrilarim ve bel ağrılarım vardı. uzun süre ayakta kalamiyordum. belim çekiyor bacaklarım ağrıyordu.Yakınlarımın tavsiyesi ile Ferhat hocama geldim, ayrıntılı muayene etti. Bana 3 seans nöralterapi uyguladı, 3. Seanstan sonra ağrılarımın %90 geçti. Ferhat hocama çok teşekkür ederim. Ağrısı olan herkese şiddetle tavsiye ederim. Boşuna ağrı çekmeyin

  Ayşe K.

  Boyun kol ağrılarım yaklaşık 10 yıldır vardı birçok doktor muayenesi oldum kortizon ve birçok ilaç vermelerine rağmen şikayetlerim de gerileme olmadı. Medical palace Hastanesi’nde sayın Ferhat Gökmen hocama muayene oldum. Muayene sonrasında noralterapi önerdi. 2 seansta bile 10 yıllık olan ağrılarımin tamamı geçti. Bu çeşit boyun kol ağrıları olan hastalara kesinlikle tavsiye ediyorum. Ferhat hocama teşekkür ederim.

  Hediye T.