Hakkımda

Doç. Dr. Ferhat Gökmen

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı

2006 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldum.

2011 Yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinde Uzmanlık Egitimini tamamlayarsak Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanı oldum.

2012 Yılında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesinde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaya başladım

2014- 2015 yılları arasında Başhekim Yardımcılığı görevi yaptım.

2015 Yılında Doçent Doktor Ünvanını aldım.

2018-2019 Yılları arasında Sakarya da Özel bir Hastanede çalıştım.

2019 Yılında Kayseri Medical Palace Hastanesinde çalışmaya başladım ve halen devam ediyorum.

Ulusal ve uluslararası çok sayıda kongre ve toplantılara katıldım

Uluslararası ve ulusal Hakemli dergilerde yayınlanan 50 den fazla makalelerim mevcut.

Bugüne Kadar Nöralterapi, Ortopedik Manuelterapi, Visseral Manuelterapi, Nogier Kulak Akupunktur, Scalp Akupunktur, Appley Kinezyoloji, Kinezyolojik Bantlama, Platelet Rich Plazma (PRP), Proloterapi, İleri Ultrasonografi ve Eklem içi Enjeksiyon ve Kas İskelet Sistemi hastalıklarında Enjeksiyon Tedavisi gibi çeşitli eğitim ve kurslara katıldım.

Almış olduğum bu eğitimleri Kas İskelet Sistemi Ağrıları başta olmak üzere Ağrı Tedavisinde yaklasık 15 yıllık klinik tecrübelerim ile birlikte Hastalarıma Aktif olarak uygulamaktayım.

Akademik düzeyde İngilizce bilmekteyim.

Ferhat Gökmen - DoktorTakvimi.com

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanınız…

Nitelikli Ağrı Tedavisinde 20 Yıllık Tecrübe…

Ağrı, etkin bir şekilde tedavi edilmediği takdirde, yaşam kalitemizi olumsuz yönde etkileyen, ileri safhalarında psikolojik problemlere yol açan bir durumdur. Unutmayın ki, nedeni ne olursa olsun etkin bir ağrı tedavisi her hastanın en doğal hakkıdır.

Ağrı, günlük yaşamda en sık görülen yakınmaların başında gelir. Hastaneye başvuru nedenlerinin %80’i baş, boyun, göğüs, karın ve bel ağrılardır. Toplumda hemen hemen herkes hayatı boyunca bir kez evde televizyon seyrederken kanapede, ya da ders çalışırken çalışma masasında uyuyakaldığı için boynunda, kollarında ya da belinde yanlış pozisyonda yatmaya bağlı olarak saatler süren bir ağrı yaşamıştır. Ağır bir yükü düzgün bir şekilde kaldırmadığı için günlerce belindeki kas spazmı nedeniyle her hareketi ağrıya neden olmuş ya da ayağı kaydığı için leğen kemiği ve kuyruk sokumu üzerine düştüğünde oluşan travma nedeniyle haftalarca yürürken ve otururken ağrı nedeniyle büyük problemler yaşamış kişilerin sayısı hiç de az değildir. Çekilen bu ağrı, süresi ne olursa olsun kişinin yaşam kalitesini olumsuz etkiler.

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Alanında 20 yıllık deneyime sahip Doç. Dr. Ferhat GÖKMEN ile ağrıları kaderiniz olmaktan çıkarmak elinizde.

Bekleriz Efendim…

Daha Fazla

Ağrılarınız Kaderiniz Değildir.

Bize ulaşın, ağrısız hayatınızın tadına varın…

Sizden Gelenler

Hizmetlerimizden memnun kalan danışanlarımızın görüşleri…

Kayınvalidemi şiddetli diz ağrısı sebebiyle Ferhat hocaya muayeneye getirdim. Çekilen mr neticesinde dizlerde ödemler oluştuğunu öğrendik. Nöral terapi ile tedavi tavsiye etti Ferhat Hoca. Bu tedaviyi internetten araştırdığımda bir cok ağrıya iyi geldiğini tespit edilen bir yan etkisi olmadığını okudum. 3 seans tedavi için sureci başlattık, daha ilk seansta etkisini gördük. Benzer şikayetleri olan kişilere tavsiye ederim. Mutlaka bi gelip görüşsünler.

Ersin Ç.

Senelerdir siyatik ağrilarim ve bel ağrılarım vardı. uzun süre ayakta kalamiyordum. belim çekiyor bacaklarım ağrıyordu.Yakınlarımın tavsiyesi ile Ferhat hocama geldim, ayrıntılı muayene etti. Bana 3 seans nöralterapi uyguladı, 3. Seanstan sonra ağrılarımın %90 geçti. Ferhat hocama çok teşekkür ederim. Ağrısı olan herkese şiddetle tavsiye ederim. Boşuna ağrı çekmeyin

Ayşe K.

Boyun kol ağrılarım yaklaşık 10 yıldır vardı birçok doktor muayenesi oldum kortizon ve birçok ilaç vermelerine rağmen şikayetlerim de gerileme olmadı. Medical palace Hastanesi’nde sayın Ferhat Gökmen hocama muayene oldum. Muayene sonrasında noralterapi önerdi. 2 seansta bile 10 yıllık olan ağrılarımin tamamı geçti. Bu çeşit boyun kol ağrıları olan hastalara kesinlikle tavsiye ediyorum. Ferhat hocama teşekkür ederim.

Hediye T.